ВИХОВНІ ГОДИНИ


Пов’язане зображення

"З ДНЕМ МАТЕРІ!"

14 ТРАВНЯ 2023 РОКУ



"ПИСАНКА - СИМВОЛ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ"




ІІ НАЦІОНАЛЬНИЙ АНТИБУЛІНГОВИЙ УРОК В 6-В КЛАСІ ВІД ГО "НЕ ЦЬКУЙ"

Люди творять історію. Небесна Сотня

20 лютого Україна вшановує пам'ять Героїв Небесної Сотні 

Саме в ці дні сім років тому під час Революції Гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого апогею.
Ми вшановуємо сьому річницю пам’яті тих героїв, завдяки яким було змінено перебіг історії нашої держави під час подій Революції Гідності, тих, хто ціною власного життя захищав ідеали демократії, відстоював права та свободи людини, європейське майбутнє України. 


 


ОСОБИСТА ЦІННІСТЬ ТА БЕЗПЕКА

Чому так важливо поступатись один одному

Ввічливість, гарні манери, доброзичливість – цих рис характеру не вистачає не лише сучасним дітям, але й дорослим. Але упертість та хамство ні до чого доброго не призведуть – і це чудово демонструє повчальна мальована історія. Мораль проста: завжди постраждає двоє упертюхів. Тож чи варто так наполягати на своєму, коли не йдеться про принципово важливі життєві питання? Це всього лишень щоденний прояв ввічливості одне до одного!

Матеріал взято з сайту <a href="https://mamabook.com.ua">mamabook.com.ua</a>

Пов’язане зображення

Голодомор 1932-1933


Щороку у четверту суботу листопада Україна і світі вшановують пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років.

Вшанувати пам'ять жертв Голодомору в умовах карантинних обмежень можна традиційною хвилиною мовчання о 16:00, 28 листопада, а також запаливши на підвіконнях своїх осель свічку у пам'ять про вбитих голодом.

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВОДИ

БЕСІДИ З ТЕХНІКИ БЕЗПЕКИ

Пов’язане зображення

Пов’язане зображення

12 січня 2019 року виповнилося 110 років від дня народження художниці Марії Примаченко.














Пов’язане зображення

КІРОВОГРАДЩИНА ПАМ'ЯТАЄ...


Мужньо билися на фронтах Великої Вітчизняної війни жителі Кіровоградської області. Понад 85 тис. з них нагороджено орденами і медалями, 135 удостоєно звання Героя Радянського Союзу, а Маршал Радянського Союзу П. К. Кошовий за розгром кримського угруповання ворога та бої у Східній Пруссії і генерал-майор авіації О. Ю. Мазуренко за вмілі дії на Балтиці, Чорному морі та Півночі — двічі Героя Радянського Союзу. 27 воїнів—уродженців Кірозоградщини—повні кавалери ордена Слави. За відвагу і героїзм, виявлені у боротьбі проти ненависного фашизму, орденами й медалями Радянського Союзу відзначено понад тисячу партизанів області.

Пов’язане зображення

Результат пошуку зображень за запитом "СТОП БУЛІНГ"
БУЛІНГ це агресивна і вкрай неприємна поведінка однієї дитини або групи дітей по відношенню до іншої дитини, що супроводжується постійним фізичним і психологічним впливом.


Пов’язане зображення

Результат пошуку зображень за запитом "Толерантність"

Що таке толерантність?

Толерантність - повага, сприйняття та розуміння багатого різноманіття культур нашого світу, форм самовираження та самовиявлення людської особистості. Формуванню толерантності сприяють знання, відкритість, спілкування та свобода думки, совісті й переконань. Толерантність - це єдність у різноманітті.Толерантність - не тільки моральний обов'язок, а й політична та правова потреба.
Толерантність - це те, що уможливлює досягнення миру, сприяє переходу від війни до культури миру.
Толерантність - це не поступка, поблажливість чи потурання.
Толерантність - це, передусім, активна позиція, що формується на основі визнання універсальних прав та основних свобод людини. (Ст.1 Декларації принципів толерантності).

Інформація з сайту http://www.4uth.gov.ua/tolerance/what_is.htm
Пов’язане зображення


"Де би ти не був..." - до 85-тих роковин Голодомору

Кажуть, що минуле не належить нікому зокрема. Воно — надбання нинішніх і майбутніх поколінь, бо саме їм належить винести з нього всі найсерйозніші уроки, щоб подібні людські трагедії не повторилися. Ніде і ніколи! 1932 рік… тридцять… чорний рік. Прах семи з половиною мільйонів стукає в наші серця; їх ніхто не судив, отже, ніхто не реабілітує. Ніхто, крім нас з вами, їхніх співвітчизників і довговічних боржників. Народ України схиляє голову, перед трагічною сторінкою свого життя. Сьогодні, на класній годині ми вшанували пам’ять жертв Голодомору 1932 — 1933 років. Кожен із нас переосмислив нашу історію, трагічні її сторінки, які примушують стискатися людські серця. Одна з найстрашніших таких сторінок — Голодомор, який призвів до небачених безневинних жертв. 


Коментарі

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

Бродівське письмо

"ДЕНЬ ВИШИВАНКИ"